Náhodná fotogalerie

Odstávka ČEZ

Oslava 125. výročí železniční trati Rožmitál pod Třemšínem - Březnice

Akce je vhodná pro děti

Oslava 125. výročí železniční trati Rožmitál pod Třemšínem - Březnice Na rožmitálském vlakovém nádraží se bude konat 27. července od 11:00 do 16:00 Oslava 125. výročí železniční trati Rožmitál pod Třemšínem – Březnice.

Datum konání: 27. 7. 2024 začátek od 11:00, délka 5 hodin

Místo konání: Vlakové nádraží v Rožmitále p. Tř., Rožmitál pod Třemšínem

Typ akce: církevní - ostatní

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 5 hodin

Návštěvníci si mohou užít jízdy historického vlaku taženého parní lokomotivou, jízdy motorového vlaku Regionova, jízdy historickou kolejovou drezínou, jízdy do centra města k Podbrdskému muzeu a zpět autobusem Robur, skákací hrad, vystoupení skupiny Robert Jíša Band, výstavu o historii a současnosti místní železniční dráhy nebo výstavu historické silniční a vojenské techniky. Samozřejmě nebude chybět občerstvení a prodej suvenýrů s železniční tématikou. Parní vlak přijede do Rožmitálu v 11:35, ve 12:40 odjede do Březnice, odkud se vydá ve 13:20 zpět do Rožmitálu a odpolední cesta z Rožmitálu je plánována na 16:40. Mezi tím mohou lidé využít běžné spoje v rámci letní osobní dopravy vlakem Regionova. Kompletní informace najdete na přiloženém plakátu.

Vytvořeno: 17. 6. 2024
Poslední aktualizace: 19. 6. 2024 08:20