Městské kulturní středisko zve na One man show Lukáše Pavláska

Bezbariérový vstup na akci

Lukáš PavlásekMěstské kulturní středisko zve na One man show Lukáše Pavláska s názvem "Kdo nepláče není Čech". Show se bude konat 18. října 2021 od 19 hodin ve Společenském centru v Rožmitále pod Třemšínem. Vstupné je 250,- korun. Vstupenky můžete zakoupit v Městském kulturním středisku.

Datum konání: 18. 10. 2021 začátek od 19:00, délka 90 minut

Místo konání: Společenské centrum Rožmitál p. Tř., Příkopy 36, 262 42 Rožmitál p. Tř.

Typ akce: ostatní

Organizátor: Městské kulturní středisko Rožmitál p. Tř.

Doba trvání: 90 minut

Plné vstupné: 250 Kč

Zdroj: Město Rožmitál pod Třemšínem

Lukáš PavlásekMěstské kulturní středisko zve na 90 minutovou one man show Lukáše Pavláska s podtitulem Češi, alkohol a Rock and roll je klasickou standup comedy, jen komik a mikrofon. Dozvíte se který národ je nejlepší na světě, kde začíná zóna debilů, proč pití prospívá naší civilizaci. Co pít když chcete, aby se vám narodil Václav Klaus, povíme si jak strávit pořádnou dovolenou, kterou nám pokazí dámská jízda, sestavíme si nekompromisní punkovou kapelu, rozebereme si některé lidové písně a nakonec si všichni společně zazpíváme o tom, co nám leze na nervy, protože správnej Čech není nikdy spokojenej...

Lukáš Pavlásek patří mezi průkopníky a nejvýraznější tváře české standup comedy, natočil desítky výstupů do pořadů Na stojáka a Comedy club a absolvoval stovky vystoupení. Jeho celovečerní speciál je esencí toho nejlepšího z jeho tvorby.

Vstupenky můžete zakoupit v kanceláři Městského kulturního střediska, cena vstupenky je 250,- korun.

Vytvořeno: 3. 6. 2021
Poslední aktualizace: 3. 6. 2021 12:55