Rybáři zvou na svůj ples s bohatou rybí a zvěřinovou tombolou

Bezbariérový vstup na akci

rybariČeský rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem srdečně všechny zve 25. listopadu od 20 hodin do společenského centra na rybářský ples.

Datum konání: 25. 11. 2017 začátek od 20:00

Místo konání: Společenské centrum Rožmitál pod Třemíšnem, Náměstí, Rožmitál pod Třemšínem

Typ akce: ostatní

Organizátor: Český rybářský svaz, místní organizace Rožmitál p. Tř.

Plné vstupné: 100 Kč

Zdroj: Město Rožmitál pod Třemšínem

rybariČeský rybářský svaz, místní organizace Rožmitál pod Třemšínem srdečně všechny zve 25. listopadu od 20 hodin do společenského centra na rybářský ples. K poslechu i tanci hraje ve velkém sále skupina Bosáci a v malém sále skupina Mildy Kalíška ze Lnář. Návštěvníky čeká  bohatá rybí a zvěřinová tombola. Rybáři děkují za podporu plesu těmto hlavním sponzorům: Oknoplastik, vyrábímereklamu.cz, Středočeský územní svaz, Město Rožmitál pod Třemšínem, Rybářství Lnáře, Blatenská Ryba, Pohostinství Tomek, Zakázkové truhlářství Petr Kaiser s.r.o., Josef Kaiser s.r.o. Vstupenky jsou v předprodeji v obchodě Svět krmiv v Rožmitále.

Vytvořeno: 7. 11. 2017
Poslední aktualizace: 7. 11. 2017 10:35